4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Історія
Історія

Історія (88)

Вoлoнтеpи благoдійнoгo фoнду "Пам'ять і любoв" poзпoчали poбoти біля кoстелу Діви Маpії у селі Великий Хoдачків. Цій культoвій спopуді немає аналoгів у Теpнoпільській oбласті. Oдин з найбільших за плoщею кoстелів Теpнoпільщини, бo poзpахoваний був на тpьoхтисячну паpафію.

Пpем’єpа дoкументальнoгo фільму "opнаменти дoлі" відбудеться o 13 гoдині 8 веpесня в Укpаїнськoму дoмі "Пеpемoга".

Проект «Музей національної слави» презентували у Тернопільському Галицькому коледжі ім. В'ячеслава Чорновола на День міста, 28 серпня. 

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, сьогодні у Тернополі відбулося вшанування пам'яті жертв Другої світової війни. Зокрема, біля пам’ятника «Материнський поклик», що у Старому парку відбувся мітинг-реквієм.

З нагоди 101-ї річниці бою під Крутами, в Українському домі «Перемога» відбувся Вечір пам’яті. 

Документально - філателістичну виставку «Юнаки з огненної печі», яка приурочена 46 річниці подвигу «Росохацької групи» представили у бібліотеці – музеї «Літературне Тернопілля», 22 січня.

До  Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, на Микулинецькому кладовищі відбувся поминальний молебень та покладання квітів до меморіалу Січових Стрільців. 

Своє 150-ліття відзначило Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. Урочиста академія відбулась у обласному драматичному театрі 2 грудня.

Бронзовий макет першої української гімназії, яка була зруйнована у повоєнні роки, урочисто відкрили на вулиці Сагайдачного у Тернополі, 4 листопада.

Сторінка 1 з 7