4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Культура

Відомому тернопільському хореографу Тетяні Шуцькій встановили меморіальну дошку

(0 голосів)
Автор 
on 10/04/2019

Меморіальну дошку педагогу, відміннику освіти України, засновнику та керівнику дитячого Народного театру танцю “Посмішка” Тетяні Щуцькій, відкрили на фасаді Тернопільського Центру творчості дітей та юнацтва 9 квітня.

За двадцять сім років її керівництва Тетяни Шуцької «Посмішка» успішно гастролювала містами України, Польщі, Болгарії, Південної Кореї, була незмінним учасником звітних концертів в області і столиці, багаторазово брали участь у розважальних телевізійних програмах «Крок до зірок» і «Зірки, на сцену!» Театр танцю не раз ставав переможцем міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів.

Ініціаторами встановлення меморіальної дошки стали виховані Тетяни Щуцької, які тепер водять у «Посмішку» своїх дітей. 

"Поряд з нею ми усі змінювалися в хорошу сторону, - пригадує випускниця Тетяни Щуцької Сьюльжетта Вовк. – Вона вкладала душу у кожного з нас і все, що ми вміємо, це завдяки їй. Разом з нею ми відвідали Південну Корею, де працювали у одному із найбільших парків світу".

Неабияке значення у діяльності колективу має його назва. У цьому переконаний заступник міського голови Леонід Бицюра:

"Наші тернопільські колективи носять найприємніші назви – це «Посмішка», «Сонечко» та інші. Такі назви викликають лише позитивні емоції і, думаю, стають мотивацією для вихованців. Назва театру танцю характеризує саму Тетяну Шуцьку, з обличчя якої посмішка не зникала", - зазначає Леонід Бицюра.

Відмінник освіти України Тетяна Євгенівна Щуцька упродовж всього свого творчого життя була фаховим хореографом-постановником. Останні роки життя провела в Ізраїлі, де проживають її доньки, що гідно продовжують справу мами на поприщі хореографічного мистецтва за кордоном. Померла 4 лютого 2015 року.

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Середа, 10 квітня 2019 19:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.