4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

У Тернополі змагалися юні техніки

(0 голосів)
Автор 
on 18/03/2019

У комунальному закладі Тернопільської міської ради "Станції юних техніків"16 березня відбулися міські змагання з початкового технічного моделювання. Мета змагань – розвиток технічних здібностей школярів молодшого шкільного віку та популяризація технічної творчості.

Організаторами стали управління освіти і науки Тернопільської міськради та «Станція юних техніків». Змагання проходили в два етапи: виставка-конкурс учнівських виробів та практичні завдання.

Виставка тривала в актовій залі КЗ ТМР «СЮТ». На ній були представлені роботи у таких розділах: «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіа-, ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Механічні ігри та іграшки, машини а механізми», «Ігри, іграшки та атракціони з елементами електротехніки», «Паперове моделювання і PaperCraft», «Вироби в техніках орігамі та паперопластики» та «Макети будівель». 

"Початкове технічне моделювання розвиває і поглиблює зацікавленість до інженерних знань, пам’ять і уяву, дрібну моторику рук, посидючість та впертість в досягненні наміченого, - переконаний заступник міського голови Леонід Бицюра. – Також це допомагає їм розвивати терпіння, яке позитивно впливає на успішність навчання у школі. Готуючись до змагань, кожен учасник вже проявив свою фантазію, оскільки самостійно підготував роботу на виставку".

У змаганнях  взяли участь 43 учасники з 14 шкіл. Практичні завдання виконували школярі у трьох вікових категорія – учні 2, 3 і 4 класів.

У всіх трьох класах діти виконували теоретичне завдання, у другому класі виготовляли рухому іграшку та аплікацію, у третьому класі – об’ємну іграшку та складали геометричне лото, у четвертому класі виготовляли макет будівельної споруди та демонстрували знання про елементи графічної грамоти.

"Раніше у змаганнях брало участь значно більше дітей, - зазначає головний суддя змагань, завідувач організаційно-масового  відділу КЗ ТМР «Сют» Марія Комендацька. - Проте потрібно відзначити, що тепер учні значно цікавіше та креативніше підходять до виготовлення робіт. З кожним роком все важче обрати найкращого з кращих".

Команди-переможці та керівники команд нагородили грамотами  управління освіти та науки ТМР,  переможці в особистій першості отримали грамоти від «Станції юних техніків» та призи, а всі учасники – дипломи за участь в змаганнях.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.