4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

Учні однієї з Тернопільських шкіл шукали шляхи вирішення екологічних проблем Тернопілля

(0 голосів)
Автор 
on 20/03/2019

Про екологічні проблеми Тернопілля та їх вирішення говорили у Тернополі під час екологічного коворкінгу «Файне місто Тернопіль», який відбувся 19 березня за підтримки Тернопільської міської ради у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18.

Протягом заходу учні демонстрували свої дослідження, що стосувалися правових аспектів охорони навколишнього середовища, екологічних проблем гідрологічної сітки, екології зелених насаджень Тернопільщини, атмосфери нашого району, екологічної генетики та звітували про реалізовані екологічні проекти, які відбулись на базі ТЗОШ №18. 

Доповіді учнів містили чіткі завдання та наукові основи з проблеми дослідження, обґрунтовані шляхи вирішення проблем з охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування.

Заступник міського голови Леонід Бицюра відзначив важливість популяризації екологічної культури серед молоді:

"Я хочу звернути увагу на презентацію про водні ресурси. Два роки тому ми розпочали роботи над відновленням Тернопільського водосховища, і мало хто догадується, що перші дві черги аераційних фонтанів встановленні не лише для естетичної краси міста. Вони виконують екологічну функцію, оскільки вони насичують воду киснем, і таким чином запобігають цвітінню водойми, - зазначає Леонід Бицюра. - Я переконаний, що саме молодь може стати носієм екологічної свідомості, яка зможе покращити рівень нашої екології та поширити інформацію між поколіннями".

Богдан  Пукас разом зі своєю однокласницею готували доповідь про екологічні проблеми гідрологічної сітки Тернополя. Хлопець розповідає, що це його перша спроба наукових досліджень, але тема для нього є цікавою:

"Дослідження ми проводили за допомогою Інтернету та доповідей. Нам було цікаво проводити дослідження, оскільки паралельно ми навчалися. Ми зрозуміли чому у Тернополі з’являються ті чи інші проблеми з водою", - каже хлопець.

Також учасників коворкінгу нагородили сертифікатами, книгами із серії проекту «Скарби файного міста» та подарунками від благодійного фонду «Єднання поколінь».

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.