4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Освіта

За посаду директора Тернопільської школи №5 змагаються чотири кандидатки

(0 голосів)
Автор 
on 20/11/2019

19 листопада  в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради відбулося  засідання конкурсної комісії щодо проведення першого етапу конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5  з поглибленим вивченням іноземних мов.

Голова конкурсної комісії, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра ознайомив присутніх з порядком проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

"Ключовим моментом роботи закладу є керівник. Саме тому міська рада минулого року прийняла положення про конкурсний відбір. Ми зацікавленні, щоб у конкурсах брало участь чим більше компетентних людей. Таким  шляхом формується кадровий резерв потенційних кандидатів на директорські посади. Ця інновація приведе в освіту нових людей, які зможуть підняти рівень якості освіти у місті." - зазначив  Леонід Олексійович.- Ми вибудували максимально відкриту систему відбору: комісія складається з представників батьківського й трудового колективів, що обираються шляхом жеребкування, представників засновника, тобто міської ради,  громадських та профспілкових організацій".

Конкурсний відбір здійснюється в кілька етапів. Перший - перевіка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора. Леонід Бицюра констатував, що на розгляд конкурсної комісії надійшло чотири  заявки про бажання взяти участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора  Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - від  Тетяни Жмурко, Зоряни Гуцул, Оксани Погоріли та Лілі Півторак.

Комісія розглянула заяви претенденток  й проголосувала за їхнє допущення до наступного етапу конкурсного відбору. Тож, на кандидаток чекає ще тестування й презентація бачення розвитку школи. 

Останнє редагування Четвер, 21 листопада 2019 14:06

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.