4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопільська школа №20 носитиме ім'я Руслана Муляра

За присвоєння Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра, одноголосно проголосували  під час громадського обговорення, що відбулося 6 листопада у приміщенні школи.

Участь у обговоренні взяли представники СБУ, представники влади,  педагогічний колектив, батьківська громадськість та родина Руслана Муляра.

Присвоєння ТЗОШ №20 імені Руслана Муляра, допоможе виховувати молоде покоління на прикладах патріотизму, який може служити взірцем для багатьох - переконаний заступник міського голови Леонід Бицюра.

"Присвоєння школі імені є не лише вшануванням пам’яті, а й можливістю виховання та навчання дітей школи, які будуть знати та рівнятися на Руслана Муляра. Це допоможе нам виховати справжніх патріотів.", - додав Леонід Бицюра.

На початку обговорення усім присутнім представили короткий фільм про життя загиблого полковника СБУ Руслана Муляра

"Важливо, що люди пам’ятають про батька. Та намагаються залишити наступним поколінням згадку про нього, - зазначила донька полковника Наталя Качалуба. - Перше, що сказали брати, коли зайшли у  цю школу, що це школа нашого батька. Людина помирає двічі: коли душа відходить у вічність і коли про неї забувають. Тому ми не маємо права його забути."

 

Після обговорення, на якому усі присутні одноголосно проголосували за присвоєння Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра, директор школи представив присутнім куток-музей російсько-української війни. Та розповів, що саме постать випускника їхньої школи – Руслана Муляра, спонукала його до створення маленького музею.

"Під час підготовки громадського слухання, я спілкувався з багатьма людьми, які були знайомі з Русланом, - розповів директор ТЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Зіновій Фірман. - Я чув лише добрі відгуки про нього як про побратима, друга, чоловіка та батька. В червні цього року, ми зібрали комісію, на якій були присутній батьківський та педагогічний колективи, та прийняли рішення – звернутися до міського голови, з проханням про присвоєння нашій школі імені Руслана Муляра."

Нагадаємо, Руслан Муляр полковник Служби безпеки України, командир групи відділу Центру спеціальних операцій «А» Управління СБУ в Тернопільській області. Народився 1975 року в місті Тернополі, в родині службовців. Навчався у тернопільській середній школі № 20, у єдиному в Тернополі спеціальному спортивному класі. Займався легкою атлетикою, виконав норматив кандидата в майстри спорту. Неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та обласних юніорських змагань, у 1992 році був членом збірної України з легкої атлетики. Займався також десятиборством, грав у футбол. Загинув 26 травня 2018 року  під час виконання бойового завдання в районі села Кримське і Бахмутської траси, — поблизу окупованого села Жолобок, — внаслідок обстрілу групи співробітників СБУ.

Леонід Бицюра

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.