4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Двадцять п'ятеро тернопільських військовослужбовців вирушили на Луганщину

Сьогодні відбулася 16-та ротація Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку. Двадцять п'ятеро військовослужбовців вирушили  до міста Попасна, що на Луганщині. Сааме в цьому населеному пункті міститься одна з військових комендатур. 

Начальник Тернопільського зонального відділення військової служби правопорядку Іван Бугай зазначив, що сьогодні, 11 січня, минула третя річниця перебування наших військових у Попасній:

"На сьогоднішній день, ми вже три роки ведемо службу у Попасній. Весь особовий склад зведеної комендатури виконував завдання на відмінно. Одні лише слова вдячності від посадових осіб міста Попасна на нашу адресу, варті великого. Сподіваюсь, що так буде і надалі", - додаєІван Бугай.

Провести військових прийшли заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, очільниця ГО Асоціації жінок України «Дія» Ольга Шахінпредставники громадськості  та рідні.

Леонід Бицюра побажав військовим взаєморозуміння під час виконання завдань та зазначив, що Тернопільський зональний відділ військової служби є прикладом для інших військових та усіх громадян:

"Окрім того, що вони виконують військову функцію, вони є прикладом для населення, яке по їхній службі та поведінці формує уявлення про Західну Україну та українських військових. Ми морально стараємося підтримувати усіх військових, даючи їм зрозуміти, що ми на них чекаємо, - каже Леонід Бицюра. -  Із містом Попасна ми тісно співпрацюємо вже близько трьох років. Ми стараємося ламати стереотипи, які досі присутні у більшості мешканців міста, щодо Західної України".

Також завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду «Єднання поколінь», Леоніда Бицюри та Асоціації жінок України «Дія», захисникам передали комплекти особистої гігієни та термобілизни, солодощі та принтер.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.