4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопільська малеча продовжує вчитися екологічної грамотності

Інтерактивний урок "REDUCE-REUSE-RECYCLE" для школярів 2-А класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, провели 14 листопада.

Урок присвячений екологічні свідомості відбувся завдяки співпраці Тернопільського національного економічного університету та Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Протягом уроку діти обговорювали проблеми утилізації сміття, його сортування та переробку. А цікаві відео допомагали це зробити в ігровій формі та краще зрозуміти значення слів reduce, reuse, recycle (зменшити, повторно використовувати, переробити). 

Урок проводила докторант Тернопільського національного економічного університету Ірина Зварич. Вона розповідає, що головним завдянням уроку є формування нового ставлення дітей до екології починаючи з наймолодших класів.

"Ми хочемо навчити дітей не лише як правильно сортувати сміття, а як не допустити, щоб це сміття було. Урок поділений на українськомовну та англійськомовну частини, - каже пані Ірина. -Сьогодні ми вивчатимемо три головних слова: reduce, reuse, recycle. Тобто, як правильно зменшити використання продуктів, надати товару друге життя та як переробити сміття. І таким чином зменшити його кількість"

Разом з учнями на уроці були присутні заступник міського голови Леонід Бицюра та директорка школи Руслана Петрокушин.

"Я переконаний у тому, що наші діти мають бути здоровими. І ми, дорослі, повинні зробити усе для того, щоб підростаюче покоління, яке стане нашою заміною, було здоровим та мало максимально чисте довкілля, - зазначив Леонід Олексійович. - Для того, щоб бути екологічно грамотним, потрібно пізнавати довколишній світ з самого раннього віку. Я переконаний, що такі уроки допоможуть дітям почати правильно ставитися до себе та навколишнього середовища".

Після ознайомлювальної частини уроку учням роздали олівці створенні з переробленого паперу. Ними вони відтворили на папері своє розуміння відсутності сміття на планеті Земля. 

Також пані Ірина розповіла, що згодом саме ці малюнки будуть використанні для створення обкладинки про циркулярну економіку.

Урок присвячений екологічні свідомості відбувся завдяки співпраці Тернопільського національного економічного університету та Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.